Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

13

Zapraszamy wszystkich chętnych na pokaz najnowszego filmu Mariusza Pilisa - "Bunt Stadionów". Pokaz odbędzie się 13 maja 2013 w sali BHP w Stoczni Gdańskiej ul. Doki o godz. 18:00.

Jednocześnie informujemy, iż w sklepie Stowarzyszenia znajdującym się w C.H. Wielki Młyn można nabyć płytę z filmem. Cena to jedyne 30 zł, a zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na akcje patriotyczne.

"Bunt Stadionów" to nowy film Mariusza Pilisa, twórcy m.in. „Listu z Polski" to podróż w głąb środowisk kibicowskich w całej Polsce i próba znalezienia odpowiedzi na pytania: Czego my, zwykli ludzie nie wiemy o kibicach piłkarskich? Jak to możliwe, że środowiska kibicowskie starły się ostatnio w ostrej walce z rządem i mainsteramowymi mediami? Odpowiedzi na te i inne pytania stają się podstawą do zadania szerszych pytań o kształt polskiej debaty publicznej oraz kto i jak ją kreuje. O to, co wolno a czego nie wolno powiedzieć we współczesnej Polsce.
Warto dodać, iż w filmie znaleźć można wypowiedzi znanych kibiców Lechii, oraz urywki z akcji, w których brali udział Biało-Zieloni.

Kategoria: Kibice