Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

07

Już przy okazji meczu z Koroną Kielce (11 marca o godz. 18.30) ruszy akcja "Biało-zielony Gdańsk" przygotowana we współpracy Miasta Gdańska, Stowarzyszenia Kibiców "Lwy Północy" i Lechii. Akcja będzie polegała na udekorowaniu w dniu meczu ulic i środków komunikacji miejskiej elementami związanymi z Lechią.

Ulice 3 maja i Aleja Zwycięstwa (od wysokości Bramy Oliwskiej do ul. Piramowicza) zostaną udekorowane biało-zielonymi flagami. Z kolei w autobusach i tramwajach pojawią się specjalnie przygotowane przez "Lwy Północy" szaliki z herbami Miasta, Stowarzyszenia Kibiców i Lechii.

- Zależy nam na tym, aby jak najwięcej osób mogło dowiedzieć się, że w danym dniu Lechia gra mecz T-Mobile Ekstraklasy w Gdańsku i przyjść na stadion, aby wspierać Biało-Zielonych - mówi rzecznik Lechii Michał Lewandowski.

Umieszczenie szalików w środkach komunikacji miejskiej i rozwieszenie flag jest możliwe dzięki wsparciu akcji przez Miasto Gdańsk. Umowy w sprawie całej akcji przewidują, że będzie ona prowadzona przez całą rundę wiosenną bieżącego sezonu i może zostać przedłużona na kolejne rozgrywki.

Po raz pierwszy gdańszczanie efekty akcji będą mogli zobaczyć w poniedziałek 11 marca - w dniu najbliższego meczu Lechii na PGE Arenie Gdańsk z Koroną Kielce (początek o godz. 18.30). 

Kategoria: Kibice