Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

08
Dzisiaj odbyły się pierwsze spotkania Ligi Gdańskich Firm. Firm. W tym roku po raz pierwszy rozgrywane są dwie kategorie Szkoły Podstawowe i Gimnazjalne. Dzisiaj ligę otworzyła grupa gimnazjalna.


Dzisiejszym rozgrywkom towarzyszyło wiele emocji, jednak całe rozgrywki odbyły się w myśl zasad Fair Play. Drużyna która wygrywała dwa lata z rzędu ,chodzi tu o drużynę "Lwy Północy" (Gdańskie domy dla dzieci) dzisiaj w sześciu meczach nie przegrała żadnego spotkania. Po poziomie gry widać, że Ci chłopcy cały czas trenują i nie ma co się dziwić, iż są jedną z najlepszych drużyn z domów dziecka w Europie. Przypominamy, iż drużyna Lwów Północy zdobyła w tym roku 3 Miejsce na Mistrzostwach Polski Domów Dziecka w Warszawie, dzięki czemu mogła przystąpić do rozgrywek w ramach Mistrzostw Europy. W turnieju o prymat na Starym Kontynencie młodzi gdańszczanie spisali się znakomicie zdobywając również 3 miejsce!

Dzisiejsze rozgrywki odbyły się na boisku Szkoły Podstawowej nr 16 na Gdańskiej Oruni. W tym miejscu należą się serdeczne podziękowania dla Pani Dyrektor Niny Markiewicz-Sobieraj za udostępnienie boiska dla naszych podopiecznych. Podziękowania należą się również towarzyszącym nam od lat wolontariuszom Panu Stanisławowi Zaremba i Czarkowi Danylec.

Nie moglibyśmy zapomnieć o naszych sponsorach, bez których tej ligi w ogóle by nie było. Podziękowania składamy: Stowarzyszeniu Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy", Firmie "Balkmir" Rugby Lechia, Projektowi "Kibice Razem Lecha Gdańsk" , Urzędowi Miasta Gdańsk, Zakładowi Komunikacji Miejskiej "ZKM,ZTM" , Pizzerii "La Parma" , Firmie "Balta Spedycja Morska" , Firmie "Kalero-Wojciechowski" , Restauracji "CICO"  oraz Firmie "3HI".

Za dwa tygodnie te same firmy będą reprezentowali wychowankowie ze szkół podstawowych. Już dziś zapraszamy!


Organizatorzy