Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

20

O drużynie Młodych Lwów Północy złożonej z dzieci z gdańskich domów dziecka można przeczytać w poświęconej im zakładce na naszej stronie. Za świetną postawę podczas turniejów w Warszawie zawodnicy drużyny zostali nagrodzeni przez Prezydenta Pawła Adamowicza. Przypomnijmy, że w maju Młode Lwy Północy zajęły III miejsce w Mistrzostwach Polski Domów Dziecka "Nadzieja na Euro" oraz 4 podopiecznych z Gdańska jako reprezentanci Polski domów dziecka zajęli III miejsce w Mistrzostwach Europy. Tak wysokie miejsce to powód do dumy, tym bardziej, że zarówno inne drużyny z Polski, jak i drużyny z całej Europy były w tym roku na prawdę mocne.
Po powrocie ze stolicy Paweł Adamowicz przyjął w swoim gabinecie, gdzie otrzymali upominki i w nagrodę za godne reprezentowanie Gdańska - bilety na ćwierćfinał Euro w Gdańsku! Cała drużyna miała więc możliwość obejrzenia na żywo meczu pomiędzy Grecją a Niemcami. Z pewnością dla dzieci z domów dziecka było to przeżycie, które zapamiętają do końca życia.
Dodajmy, że zawodnicy Młodych Lwów Północy dzięki uprzejmości klubu, regularnie uczęszczają na spotkania Lechii. Niezmiernie cieszy, że przesiąkli już miłością do biało-zielonych barw. Jak można było usłyszeć od jednego z nich w trakcie wychodzenia ze stadionu po ćwierćfinale Euro "Było super, ale wolę chodzić na Lechię. Może i tak ładnie nie grają, ale doping jest lepszy, no i przeżywam to wszystko bardziej... bo Lechia jest tylko jedna na świecie".