Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

14

W zeszłym tygodniu doszło do spotkania członków Lwów Północy z koordynatorami projektu „Kibice w swoim mieście”. Projekt ten jest pewnego rodzaju przygotowaniem do wdrożenia kolejnych projektów społecznych dotyczących naszego środowiska tj. „Kibice Razem” oraz „Ambasady Kibiców”. Program współfinansowany ze środków europejskich ma polegać na przeprowadzeniu warsztatów edukacyjnych podczas których kibice dowiedzą się co zrobić, aby współpraca z władzami ich miasta była jeszcze bardziej efektywna. Urzędnikom miejskim natomiast, warsztaty mają w jakimś stopniu przybliżyć nasze środowisko, nasze problemy i scharakteryzować sposób działania stowarzyszenia tak, aby współpraca w przyszłości przynosiła jak największe korzyści. Jako że pomoc urzędników miejskich jest niezbędna do przeprowadzenia wielu podejmowanych przez nas inicjatyw, ważnym jest, aby uświadomili oni sobie, że przedstawiciele środowiska kibiców są również godnym partnerem do współpracy. Oprócz Lwów Północy w projekcie udział biorą Stowarzyszenie Wielki Śląsk oraz Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa.

Zeszłotygodniowe spotkanie miało charakter zapoznawczy, na którym ustalono czym dokładnie będziemy zajmować się na właściwych warsztatach. Podczas spotkania organizatorzy zostali bliżej zapoznani z działalnością oraz historią Lwów Północy, jak i w ogóle kibiców gdańskiej Lechii, obie strony przedstawiły również swoje oczekiwania co do projektu. Przebieg spotkania może napawać optymizmem przed kolejnymi sesjami, które odbędą się w niedługim czasie.


 

Kategoria: Kibice