Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

28

26 maja odbyła się ostatnia kolejka "Ligi Gdańskich Firm" sezonu 2011/2012. Przypomnijmy, że jest to impreza organizowana przez fundację "Obudź Nadzieję" dla dzieci z domów dziecka i ubogich rodzin. Młodzi piłkarze grają w strojach ufundowanych przez różne podmioty. Z jednej strony jest to możliwość promowania się instytucji poprzez program odpowiedzialności społecznej, z drugiej dużo zabawy, radości i sportu na świerzym powietrzu dla dzieci. W tym roku drużyna Młodych Lwów Północy zajęła ostatecznie II miejsce, ze stratą 3 punktów do I lokaty. W poprzednim sezonie Lwy stanęły na najwyższym stopniu podium, a 2 lata temu, podobnie jak w tym sezonie, wywalczyły "srebro". Młodym piłkarzom gratulujemy.

To jednak nie koniec powodów do dumy, jakie możmy mieć z powodu naszych młodych piłkarzy w mijający weekend. Dzień później, 27 maja odbył się na Oruni turniej im. Mariana Urbana. Tam także grały drużyny Lwów Północy. W kategorii podstawówek zajęli I miejsce, natomiast drużyna z gimnazjum uplasowała się na miejscu II.

Życzymy młodym piłkarzom, żeby zawsze byli w takiej formie.