Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

16

W sobotę 2 czerwca 2012 odbędzie się I edycja turnieju piłkarskiego „LGFT Camargo Cup”. Zawody są skierowane dla dzieci z rocznika 2003 i młodszych. Po zmaganiach sportowych przewidziany jest bal dla wszystkich uczestników, ale i nie tylko, w restauracji Camargo. Wszystko to z okazji Dnia Dziecka, którego głównymi organizatorami są kibice Lechii Gdańsk z Tczewa, przy współudziale Camargo.

Turniej odbędzie się na sztucznej nawierzchni boiska przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Tczewie. Trenerzy, nauczyciele, rodzice oraz opiekunowie mogą zgłaszać dowolną liczbę drużyn chłopców i dziewcząt w kategorii wiekowej do lat 10 (klasy I-III SP). Zespoły mogą liczyć od 6 do maksymalnie 10 zawodników. Zapisy trwają do niedzieli, 27 maja godz. 20.00 na mail fabian@lgft.pl. Po zakończeniu zapisów nastąpi losowanie, podział na grupy i utworzenie terminarza.

Głównym celem turnieju, oprócz wspaniałej zabawy i integracji, jest krzewienie wśród dzieci pozytywnych zachowań i sportowej rywalizacji. Przedsięwzięcia tego typu spełniają rolę wychowawczą, pokazują młodzieży, że to sposób na poznanie wielu przyjaciół i przeżycie wspaniałych przygód, czego przykładem są podobne wydarzenia w całej Polsce i te wcześniej organizowane przez LGFT. To sposób na osiedlową podblokową nudę.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są interesujące nagrody. Zwycięski zespół, oprócz nagród rzeczowych, najprawdopodobniej będzie miał szansę wystąpić w turnieju finałowym w Gdańsku, który zostanie zorganizowany przez ekstraklasową Lechię. Z uwagi na obecność na turnieju przedstawicieli Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk, wybijający się zawodnicy będą mogli trafić do grup juniorskich Biało-Zielonych.

Bieżące informacje o turnieju można przeglądać na stronie internetowej www.lgft.pl

Formularz zgłoszeniowy: http://www.unia.tczew.pl/LGFTCamargoCup2012-zgloszenie.doc

ZAPRASZAMY!

 

Kategoria: FC