Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

03

Mnóstwo medali, pucharów, nagród i jeszcze więcej dumy i satysfakcji. Udział w ligach i turniejach lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych, a nawet występ w TVP1. To wszystko stało się udziałem „Młodych Lwów Północy” czyli dzieci z gdańskich domów dziecka, które od kilku lat grają pod patronatem naszego Stowarzyszenia. Kibice organizują im treningi, wyjazdy na turnieje, współorganizują rozgrywki, zapewniają sprzęt sportowy i ubiór meczowy, a często także nagrody. Czy się opłaca? To pytanie nie na miejscu, bo radocha jaką sprawia się dzieciom i satysfakcja, że się do tego przyczyniamy jest niemierzalna w takich kategoriach. Jednak patrząc na wyniki, jakie osiągają dzieci pod patronatem „Lwów Północy”, można rzec, że jesteśmy z nich dumni.

W nowej zakładce na naszej stronie każdy zainteresowany może zapoznać się z genezą inicjatywy, historią drużyn od 2009 roku, poszczególnymi wydarzeniami, w jakich „Młode Lwy Północy” brały udział, a także liczbą odniesionych sukcesów. Zakładka będzie sukcesywnie aktualizowana w miarę kolejnych występów naszych podopiecznych.

Miłej lektury.