Zgodnie z oczekiwaniami organizatorów aukcji, czyli kibiców Lechii Gdańsk z Tczewa, największym powodzeniem cieszyły się przedmioty związane z gdańską Lechią. Za największą kwotę (450,00 zł) kupiono oryginalną koszulkę meczową Adidasa Lechii, należącą do reprezentanta Litwy Vytautasa Andriuskieviciusa, wraz z autografami pozostałych Lechistów. Szokować może natomiast kwota, za jaką wylicytowano pierwszy, historyczny szal kibiców Lechii z Tczewa z 1996 roku. Nabywca musi zapłacić aż 430,00 zł!

Informujemy także, iż ruszyły kolejne aukcje dla Arturka – http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23940863 Wystawiono wiele ciekawych przedmiotów, chociażby oryginalną koszulkę Adidasa Lechii Gdańsk z sezonu 2009/2010, należącą do Łukasza Surmy, z podpisami zawodników Biało-Zielonych, czy też oryginalny trykot meczowy Umbro Wisły Kraków z jesieni 2009 sprezentowany przez Pablo Alvareza.

Arturek cierpi na encefalopatię. Jedyną szansą dla malucha są kosztowne rehabilitacje. To właśnie na nie zostanie przeznaczony całkowity zysk z aukcji.

Wszystkim nabywcom, jak i pozostałym licytującym, serdecznie gratulujemy i dziękujemy.