Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

05
Lechia Gdańsk i Stowarzyszenie Kibiców „Lwy Północy” zapraszają dzieci i młodzież na zakończenie tegorocznych zmagań Biało-Zielonych na PGE Arenie Gdańsk. Bądźmy „Dwunastym Zawodnikiem” Lechii na meczu z Jagiellonią Białystok (niedziela, 11 grudnia, godz. 17.00). 

Zaproszenie kierujemy do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, ośrodków opiekuńczych, których podopieczni chcieliby zawitać na PGE Arenę. Zachęcamy przy tym fankluby Lechii, by na mecz z Jagiellonią pomogły dzieciom ze swoich terenów w obejrzeniu meczu i głośnym dopingowaniu naszego ukochanego klubu. Wszystkim dzieciom wraz z opiekunami (na 10 dzieci przypada 1 opiekun) zapewniamy bezpłatne zaproszenia do sektora rodzinnego.

Co trzeba zrobić, aby odwiedzić PGE Arenę i dopingować piłkarzy Lechii? Wystarczy wypełnić formularz z zamówieniem biletów i przesłać go do piątku 9 grudnia do godz. 12.00 na adres mailowy biuro@lechia.pl.

Formularz do pobrania TUTAJ.

Mamy nadzieję, że na ostatni w tym roku mecz Lechii z Jagiellonią zawita wielu najmłodszych, którzy na długo zapamiętają atmosferę piłkarskiego święta.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: bilety@lechia.pl lub telefoniczny: 58 768 84 12

Kategoria: Kibice