Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

31

SKLG „Lwy Północy” oraz projekt Kibice Razem Lechia Gdańsk ogłaszają dla wszystkich kibiców konkurs na nową przyśpiewkę stadionową.

Z pewnością mimo troszkę okrojonego repertuaru meczowego zasób Lechijnych pieśni stadionowych jest spory. Starsze pokolenia kibiców spod znaku BKS odznaczały się wielkim potencjałem twórczym. Przynajmniej kilka z nich zyskało tak wielka popularność, że śpiewane są na innych stadionach. My wierzymy, że potencjał ten wciąż drzemie w gdańskich kibicach. Dlatego postanowiliśmy wyłowić z tłumu osoby, które maja ciekawe pomysły. Dla autorów najlepszych propozycji oprócz próby wprowadzenia przyśpiewki podczas meczu przygotowane będą nagrody niespodzianki, które na pewno ucieszą każdego kibica. W przypadku otrzymania minimum kilku wartych uwagi propozycji o tej zwycięskiej zadecyduje ankieta internetowa przeprowadzona wśród Lechistów na stronie i profilu facebookowym „Lwów Północy”.

Warunkiem nadsyłanych pomysłów jest ich niepowtarzalność !!! Chodzi nam o kompletnie innowacyjne teksty i melodie, nie używane przez jakichkolwiek kibiców na świecie. Ważne jest, że ma to być przyśpiewka, a nie okrzyk. Wszystkie propozycję należy kierować do 05.12.2011 na maila gdansk@kibice-razem.pl

Kategoria: Kibice