Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

24
Po raz kolejny nasze fankluby przeprowadziły akcje, które pokazują jak wygląda prawdziwe kibicowanie. Tym razem ponownie w działaniu ujrzeliśmy fanów z Dzierzgonia i Kartuz.

Kartuski FC Lechii przygotował kolejną akcję, która przyczynia się do propagowania gdańskiej Lechii na swoich terenach, wśród najmłodszych. Warto przypomnieć, że w zeszłym roku fani z Kartuz zorganizowali akcję pt „Młode Pokolenie", podczas której dzieci mieły okazje porozmawiać z piłkarzami Lechii, dowiedzieć się więcej o historii gdańskiego klubu oraz dostać gadżety najlepszej drużyny na Pomorzu.

Tym razem FC Kartuzy zorganizował autobus dla dzieci ze szkoły podstawowej numer 1. Warto wspomnieć, iż bilety dla młodych kibiców przeznaczył klub, za co fani z Kartuz są bardzo wdzięczni. Dzieci były pod wrażeniem stadionu, atmosfery oraz dopingu kibiców.
Nic tak nie cieszy, jak uśmiech na twarzach dzieci, więc, na pewno, Kartuski fanklub na tej akcji nie poprzestanie.

Relacja telewizyjna: http://www.teletronik.tv/index.php/wydarzenia,2238

Również kibiców z Dzierzgonia przygotowali gratkę dla najmłodszych ze swojego miasta. Na mecz z Lechem zorganizowano wyjazd dla 20. małych kibiców, którzy gorącym dopingiem zagrzewali Biało-zielonych.
Jest to już druga taka akcja Dzierzgońskich Fanów Lechii Gdańsk. Przypominamy, iż na spotkani BKS-u z ŁKS-em Łódź pojawił się autokar dzieci z tego małego miasta na Powiślu. Również kilka dni przed meczem z Rodowitymi Łodzianami, FC Dzierzgoń zorganizował turniej piłki nożnej, w którym wystąpiło blisko 60. najmłodszych.

Cieszy nas, iż kolejny raz nasze FC organizują akcję, których adresatem są mali mieszkańcy ich terenów. Wierzymy jednocześnie, że pozwoli to wychować kolejna pokolenia Biało-Zielonych fanatyków.

Jednocześnie czekamy na kolejne fankluby!
Kategoria: FC