Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

29

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz Skonto Ryga – Wisła Kraków

Cena przejazdu na mecz wynosi 150 zł w obie strony .Cena biletu na mecz wynosi 10 euro. Za bilet koniecznie płacimy walutą.

Zapisy prowadzone będą w sklepie Stowarzyszenia znajdującym się w Wielkim Młynie przy ul. Wielkie Młyny 16 począwszy od czwartku 30.06 codziennie w godzinach 12-18, natomiast w sobotę w godzinach 12-15. Ostatnim dniem zapisów będzie czwartek 7 lipca. Ze względu na mocno ograniczoną ilość miejsc zapisy mogą zakończyć się szybciej.

Zamówienia od fanklubów należy kierować do koordynatora ds. kibiców do dnia 4 lipca włącznie.
Ważne jest, że jedziemy wszyscy razem, a o miejscu i godzinie zbiórki każdy zostanie poinformowany przy zapisach. Nie udzielamy żadnych informacji telefonicznie oraz nie odpisujemy na smsy. Pytania można kierować na nasz numer gadu gadu 33233962. Odpowiedzi będziemy udzielać tylko i wyłącznie kibicom, którzy są w bazie wyjazdowej.

PODCZAS ZAPISÓW, KAŻDY KIBIC BĘDZIE MÓGŁ ZAKUPIĆ GADŻET LECHII GDAŃSK. MAMY PRZYGOTOWANE DWIE OFERTY SPECJALNE. ZESTAW KOSZULKA LECHII + SZALIK ZA JEDYNE 50 ZŁ ORAZ ZESTAW SZALIK T29 + KOSZULKA T29 + KUBEK T29 ZA 70 ZŁ. DODATKOWO DLA KAŻDEGO POSIADACZA KARTY KIBICA PRZYGOTOWALIŚMY RABAT W WYSOKOŚCI 10%.


Kategoria: Wyjazdy