Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

28

24 maja miała miejsce pierwsza rocznica śmierci naszego kolegi i wiernego fana Lechii Gdańsk Przemka „Haka” Jaskulskiego. Jaką ważną i barwną postacią dla naszego środowiska był Przemek nie trzeba nikomu przypominać, dlatego po raz kolejny namawiamy wszystkich Lechistów, aby oddali Jemu hołd zakupując napisaną przez Niego książkę, która została wydaną już po śmierci.

Każdy kto go znał wie, jak bardzo Przemek czekał na jej wydanie, niestety nie dane Mu było dożyć tej chwili. Jako Doktor Nauk Politycznych Uniwersytetu Gdańskiego Przemek realizował swoją drugą wielką pasję – jaką była nauka, a w szczególności stosunki międzynarodowe. Książka  dotyczy właśnie tego tematu i została doceniona przez polskich specjalistów tej dziedziny naukowej.

Cały zysk z książki przekazany zostanie rodzinie naszego kolegi na wykonanie nagrobka godnego jednego z największych Lechistów ostatnich lat. Przy okazji meczu z Zagłębiem Lubin na przedmeczowym stoisku stowarzyszenia będzie można zakupić książkę „Mocarstwa Współczesnego Świata Droga Do Zagłady” w promocyjnej cenie 40 zł. Ważne, aby znalazła się ona w domowej biblioteczce każdego szanującego się Lechisty.

Informujemy również, iż książka dostępna jest cały czas w sklepie Lwów Północy w „C.H. Wielki Młyn”, w sklepie Lechista w „Pasażu Królewskim” przy Targu Węlowym oraz w Pubie Alex na ul. Subisława na Żabiance.

Kategoria: Kibice