Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

28
Młodzież z III LO w Gdańsku zdobyła mistrzostwo kraju w konkursie „Odyseja Umysłu”. Konkurs ten polega na drużynowym rozwiązywaniu zadań z zakresu logiki, matematyki, geometrii przestrzennej i wielu innych dziedzin kompleksowo ze sobą powiązanych.  Nagrodą za wygranie krajowego konkursu jest możliwość wyjazdu do USA na mistrzostwa świata. Taka wycieczka jest jednak droga i dla 15-osobowej grupy wynosi około 100 tyś złotych. Mniej więcej 60% tej kwoty udało się uzbierać dzięki wsparciu firm-sponsorów. Pozostałą kwotę trzeba pozyskać z różnych innych źródeł. Czasu zostało niewiele, gdyż mistrzostwa świata w Stanach odbędą się pod koniec maja. Grupa nadal poszukuje sponsorów wśród firm, ale każda, nawet najmniejsza kwota wpłacona na konto się liczy, ponieważ przybliża młodzież do wyjazdu na mistrzostwa.Zachęcamy do wsparcia akcji poprzez przelewy na podane niże konto:

Rada Rodziców przy III LO w Gdańsku
PKO Bank Polski II/O Gdańsk
nr r-ku 13 1020 1811 0000 0702 0014 9278

z dopiskiem:  Odyseja Umysłu

Warto dodać, że część drużyny regularnie uczęszcza na mecze Lechii. Tym bardziej warto ich wspomóc, gdyż reprezentują nie tylko Polskę, Pomorze i Gdańsk, ale również kibiców Lechii. Potwierdzają też, że powszechny w społeczeństwie stereotyp mało inteligentnego kibica to bajki wyssane z palca . Jako kibice wiemy czym jest pasja w życiu i że warto ją wspierać. O wszelkich innych formach wsparcia grupy będziemy informowali na bieżąco.

Więcej informacji na stronach:

P.S. Tutaj dzieło jednego z członków drużyny wykonane w zeszłym roku w Wielkim Kanionie. W tym kibice z drużyny obiecali wziąć szaliki i inne gadżety, trzymamy za słowo ;)