Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

23
Na oficjalnej stronie internetowej miasta Gdańsk pojawiła się sonda, która dotyczy wyboru nazwy ulicy, przy której mieścił się będzie stadion PGE Arena. Dotyczy ona kibiców przede wszystkim, gdyż dla fanów Lechii stadion ten będzie świątynią, niemalże drugim domem (a właściwie trzecim, nie zapominając o T29). Niestety, spora masa ludności podatna na medialną propagandę święcie wierzy, że stadiony są siedliskiem wszelkiego zła i że trzeba za wszelką cenę "zrobić kibolom pod górkę". Także fani klubów nie przepadających za Lechią zapewne będą chcieli zrobić nam "psikusa". Obie grupy w ankiecie wybiorą opcję "inna" i wpiszą dowolną nazwę w żaden sposób nie skojarzoną z Lechią.
Jak widać w ankiecie jest 5 nazw, które nawiązują do naszego klubu. Jednak głosowanie na zasadzie "każdy wedle uznania", może spowodować, że głosy Lechistów, zostaną roztrwonione na 5 części, a ludzie, którzy odwiedzą stadion kilka razy w życiu wpisując w ramkę różne dziwne nazwy, przeforsują swoje wizje.

Dlatego wszyscy głosujemy na nazwę "POKOLEŃ LECHII GDAŃSK" w poniższej ankiecie:


Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdemu ona odpowiada, ale im bardziej jednomyślni będziemy, tym większe szanse na pomyślne zakończenie sprawy. Chyba nikt z nas nie chce, żeby za kilka miesięcy komentator witał wszystkich ze stadionu przy ulicy "Tolka Banana".

Rozsyłajcie wśród znajomych kibiców i pamiętajcie... W JEDNOŚCI SIŁA!
Kategoria: Kibice