Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

18

W środę, 13 kwietnia 2011 roku w II Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Pestalozziego we Wrzeszczu odbyło się kolejne już spotkanie Prezydenta Adamowicza z mieszkańcami Gdańska. Tym razem włodarz miasta spotykał się z mieszkańcami Wrzeszcza.

Obok punktów informacyjnych Urzędu Miasta po raz drugi (poprzednio na Olszynce) nie zabrakło stoiska Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy”.

Na naszym stoisku informacyjnym można było otrzymać broszury informujące o działaniach i celach stowarzyszenia oraz ulotki Fundacji Obudź Nadzieję, z którą współpracują Lwy Północy, zachęcające do przekazania 1% podatku na działalność tejże organizacji. Członkowie stowarzyszenia, którzy obsługiwali stoisko odpowiadali na pytania zadawane przez uczestników spotkania oraz zachęcali do odwiedzin stadionu przy Traugutta oraz w niedalekiej przyszłości - PGE Areny.

Celem stoiska było pokazanie, że społeczność kibiców „Wielkiej Lechii Gdańsk” to normalni ludzie, którzy również potrafią w pozytywny sposób zorganizować się i społecznie, kosztem własnego czasu, zrobić coś pożytecznego dla innych ludzi. Warto brać udział w takich przedsięwzięciach, by pokazać mieszkańcom naszego miasta jak bardzo media ubarwiają zagrożenia i mylą się oczerniając wizerunek polskiego kibica.

Kategoria: Kibice