Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

27

Ogłaszamy konkurs dla wszystkich chętnych kibiców, którzy chcą mieć wpływ na gamę pamiątek oraz gadżetów, które znajdują się w sprzedaży sklepowej i stanowią asortyment dla kibiców Lechii Gdańsk. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych pomysłów i następnie wdrożenie ich w życie. W tej chwili prosimy o wysyłanie projektów vlepek do nowej edycji,szalików, bluz, koszulek, smyczek oraz wszelkich innych pamiątek związanych z klubem.


Dla każdej osoby, której projekt zostanie zrealizowany przewidziana jest nagroda. Dokładniej rzecz ujmując jeżeli osoba, która zaprojektuje bluzę i bluza ta zostanie wydana, projektant w nagrodę otrzyma taką bluzę GRATIS!!! To samo dotyczy szalików, koszulek, smyczek itp.

W przypadku vlepek nowa edycja będzie miała 20 wzorów i każdy z was otrzyma po całym pakiecie vlepek, a więc łącznie za jeden projekt 20 sztuk.

Wszelkie projekty prosimy wysyłać na nasz nowy numer gadu gadu: 33233962 lub też wklejać na forum jeżeli taki temat będzie założony. Serdecznie pozdrawiamy i czekamy na propozycje.

Kategoria: Kibice