Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

22

Od poniedziałku, 24 stycznia rusza sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2010/2011. Karnety obejmują 7 meczów ligowych, ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski oraz 50% zniżkę na zakup biletu w przypadku awansu gdańskiej Lechii do półfinału Pucharu Polski. Ceny karnetów zostały ustalone po konsultacji ze Stowarzyszeniem, zgodnie z zawartym pomiędzy klubem a Lwami Północy porozumieniem. Naszym zdaniem ceny i warunki nabywania są atrakcyjniejsze dla kibiców niż w poprzednich rundach.

Ceny karnetów i biletów na rundę wiosenną 2011 zostały ustalone na następującym poziomie:

 

 

Cena pojedynczego biletu (na mecze z Wisłą i Lechem cena w każdej kategorii wyższa o 10 zł)

 

Cena podstawowa karnetu *

Ulgowy

10

70

Zegar

20

140

Prosta

30

210

Skrajna

40

280

Centralna

50

350

VIP**

---

2000

Rodzinny** do Sektora Ulgowego

(1 dorosły + 1 do 2 dzieci do 14 lat)

20

140

Rodzinny** do Sektora Ulgowego

(2 dorosłych+1 do 3 dzieci do 14 lat)

30

210

 * dla kobiet i dzieci do lat 14 obowiązuje zniżka 20% na każdy sektor (za wyjątkiem Ulgowego)

** karnety rodzinne i VIP dostępne jedynie w sprzedaży tradycyjnej (nie on-line)

W ramach zachowania ciągłości zakupu karnetów na poprzednie rundy, w zależności od ilości rund regularnego posiadania abonamentu, na nadchodzącą rundę od ceny podstawowej naliczany będzie rabat od 1 do 5%. W przypadku kobiet i dzieci do lat 14, 1% rabat naliczany jest „w tle”, do momentu nie kwalifikowania się do 20% zniżki (np. po przekroczeniu limitu wieku 14 lat).


Harmonogram sprzedaży karnetów:

24-30 stycznia – sprzedaż zamknięta dla posiadaczy karnetów z jesieni chcących zachować dotychczasowe miejsce

31 stycznia-6 lutego – sprzedaż zamknięta dla posiadaczy karnetów (zwolnienie wszystkich zajętych miejsc – możliwość wyboru innego)

Od 7 lutego – sprzedaż otwarta dla wszystkich

Miejsca sprzedaży karnetów:

Sklep Red Box – stadion Lechii przy Traugutta 29 (poniedziałek-piątek 10.00-18.00, sobota 10.00-14.00)

Wyspa Klubowa – Galeria Bałtycka (poniedziałek-sobota 9.00-21.00, niedziela 10.00-20.00)

Wyspa Klubowa – Real Przymorze (poniedziałek-niedziela 9.00-21.00)

Sprzedaż internetowa:

www.lechia.kupbilety.pl – osoby, które widnieją w bazie kibiców Lechii Gdańsk (tzn. przeszły pełną weryfikację danych osobowych) posiadają automatycznie założone konta w serwisie sprzedaży wejściówek on-line. Logowanie polega na wpisaniu numeru PESEL oraz hasła, którym jest nazwisko pisane dużymi literami.

Prowizje za zakup karnetu on-line:

Karnet

Prowizja

Ulgowy

2,00 zł

Zegar

2,80 zł

Prosta

4,20 zł

T. Skrajna

5,60 zł

T. Centralna

7,00 zł

Przy zakupie karnetu on-line istnieją dwie możliwości odbioru karnetu: przesyłka pocztą z potwierdzeniem odbioru – koszt 6,05zł (wg stawki Poczty Polskiej) lub osobisty odbiór w biurze klubu przy ul. Traugutta 29, w godz. 9.00-16.00.

Zakup Karnetu na Kartę Kibica:

- osoba kupująca karnet tradycyjny otrzymuje karnet i potwierdzenie zakupu karnetu, które jest jego integralną częścią.

- osoba posiadająca Kartę Kibica w momencie zakupu karnetu w punkcie sprzedaży wejściówek musi okazać Kartę Kibica, uprawnienia karnetu nabijane będą na KK a klient otrzyma potwierdzenie zakupu karnetu.

- osoby zakupujące bilet i karnet na Kartę Kibica on-line drukują jedynie potwierdzenie zakupu i rezerwacji danego miejsca.

- osoba posiadająca karnet, która następnie wyrobiła sobie Kartę Kibica może przepisać uprawnienia wstępu z karnetu na KK. Osoba taka musi zjawić się w jednym z punktów sprzedaży wejściówek koniecznie z karnetem (którego kod kreskowy będzie przedziurkowany celem oznaczenia, że jest on przepisany na KK) oraz Kartą Kibica. W przypadku nie okazania karnetu do wglądu i jego oznaczenia, klient nie będzie mógł przenieść praw karnetu na KK.

Osoba kupująca karnet otrzymuje karnet i potwierdzenie zakupu karnetu. Na potwierdzeniu zakupu karnetu znajduje się informacja dotycząca miejsca przypisanego do danego karnetu.

Potwierdzenie zakupu karnetu jest integralną częścią Karty Kibica i karnetu tradycyjnego.


Korzyści z posiadania karnetu na wiosenne mecze Lechii:

1. Posiadacze karnetów z wiosny będą mieli pierwszeństwo przy zakupie abonamentu w rundzie jesiennej sezonu 2011/2012 i wyborze miejsca na nowym stadionie w Letnicy.

2. Gwarancja miejsca na trybunach podczas meczów rundy wiosennej z atrakcyjnymi rywalami.

3. Unikasz formalności związanych z zakupem biletu (wymogi Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych) i zaoszczędzasz czas spędzony na staniu w kolejkach.

4. Fani nabywający karnety w trybie ciągłym, otrzymują rabat w wysokości 1% po każdej kolejnej rundzie - obecnie rabat w wysokości do 5% (maksymalnie 20%).

5. Posiadacze aktualnych karnetów mogą korzystać z rabatów na produkty i usługi w ponad 100 punktach partnerskich Lechii, w ramach programu AkcjaPromocja!

6. Kupując karnet, oszczędzasz swój czas i pieniądze!

Kategoria: Kibice