Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

18
Grupa „Ultras Lechia Gdańsk” działająca przy Stowarzyszeniu Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zachęca wszystkich sympatyków gdańskiej Lechii do współpracy przy tworzeniu choreografii meczowych oraz całej otoczki kryjącej się za słowem „Ultras”.
Jeżeli masz ukończone 15 lat i czujesz że możesz wnieść coś nowego do grupy i chcesz aktywnie działać na rzecz Lechii właśnie w grupie ULG, to zapraszamy cię na spotkanie rekrutacyjne do hotelu ROKO przy Traugutta 29, w dniu 22.01.2011 od godziny 16-20.
Na miejscu wypełnisz niezbędna deklarację w której przedstawisz nam swoje zalety oraz zainteresowania.
Wraz z przeprowadzką na nowy stadion czeka nas szereg wyzwań do których musimy przygotować się już dziś! Na spotkaniu przedstawimy różnego rodzaju działania jakimi zajmuje się ULG.
Praca grupy nie dotyczy tylko działań na stadionie, ale pracy głównie poza nim, każda chętna osoba może pomóc przy podstawowych zadaniach grupy: 
- malowaniu
- wymyślaniu nowych projektów i koncepcji opraw.
- tworzeniu grafiki komputerowej (projekty opraw oraz gadżetów), jeżeli znasz się na grafice komputerowej to w chwili obecnej będzie to duży plus.
- wyszukiwaniu oraz kupowaniu materiałów potrzebnych do pracy przy oprawach.
- szyciu sektorówek transparentów, flag itp.
- uczestniczeniu w akcjach patriotycznych
oraz wielu innych.
Jeśli jesteś zainteresowany, przyjdź na spotkanie na którym wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły i odpowiemy na Twoje pytania. 

AVE LECHIAKategoria: Ultras