Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

15

Znamy już termin przełożonego z grudnia wyjazdu na mecz z Ruchem w Chorzowie. Mecz odbędzie się w sobotę, 26 lutego 2011 r. o godz. 17.

Lechiści w Chorzowie na jesień 2009

Sobota to dla większości wyjazdowiczów dogodny termin, więc sektor gości powinien być pełny. Tym bardziej, że wiele osób już się pyta o zapisy na tą wyprawę, a licznie wspomóc chcą nas nasze zgody, szczególnie te z południowej części kraju. O terminach zapisów będziemy informować, ale można się spodziewać ich dopiero na dwa tygodnie przed meczem.

Dzień przed meczem w Chorzowie – w piątek, 25 lutego o godz. 20, na inaugurację zmodernizowanego stadionu w Gdyni-Redłowie zagra z miejscowymi drużyna naszych przyjaciół z krakowskiej Wisły. Na tym meczu też stawimy się licznie, w miarę udostępnionej nam przez braci puli biletów.


Lechiści na ostatnich derbach w Gdyni

Znamy już także termin pierwszego wiosennego spotkania przy Traugutta. Lechia zagra z Polonią Bytom w niedzielę, 6 marca o godz. 17.


Wiosenny mecz z Polonią Bytom

Kategoria: Wyjazdy