Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

12

Ultrasi z całej Polski na Forum Ultras przeprowadzili głosowanie na najlepsze choreografie stadionowe rundy jesiennej 2010/2011 w Polsce. Wśród wyróżnionej trzydziestki znalazły się dwie oprawy kibiców Lechii.

Na miejscu 17 sklasyfikowano oprawę „Lechia znaczy Polska” z meczu wyjazdowego w Poznaniu. Miejsce 30 zajęła oprawa „Pogromcy Kolejorza” z tego samego meczu.

 

Zwyciężyła z ogromną przewagą choreografia fanów Legii z meczu z Den Haag – „Boże chroń fanatyków”.

W TOP-30 sklasyfikowano cztery oprawy Korony Kielce i Lecha Poznań, trzy Legii i Widzewa, dwie Jagiellonii, Górnika i Lechii oraz po jednej oprawie  Wisły, Katowic, Polonii Bytom, Zagłębia Sosnowiec, ŁKS, GKS Tychy, Cracovii, Zagłębia Lubin, Odry Wodzisław i Arki Gdynia.

Cieszy nas fakt, że uznanie znalazły oprawy autorstwa Ultras Lechia Gdańsk, którzy działają w ramach Lwów Północy. Liczymy, że runda wiosenna przyniesie kolejne interesujące prezentacje kibiców Lechii, które ubarwią następne mecze jedenastki z Traugutta.

Źródło: własne \To My Kibice

Kategoria: Ultras