Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

27

Stowarzyszenie „Lwy Północy” organizuje wyjazd na mecz z Lechem, który odbędzie się 13 listopada br. na odnowionym stadionie Lecha przy ul. Bułgarskiej.

Do Poznania jedziemy pierwszym od dawna pociągiem specjalnym. Warto podkreślić, że jak na szlachtę przystało, nie będzie to pociąg typu „skm”, ale o wygodniejszych wagonach dalekobieżnych. Cena przejazdu wraz z biletem na mecz wynosi 80 zł  w ten czwartek i piątek (28-29.10), a od następnego tygodnia – 90 zł.

Tym razem Stowarzyszenie podjęło decyzję by nie korzystać z dofinansowania klubu do każdego biletu na mecz. Z podpisanej z klubem umowy wynika, że łączna kwota dofinansowania nie może przekroczyć określonej na sezon puli. Z uwagi na atrakcyjność tego wyjazdu i wielkie zainteresowanie wśród gdańskich kibiców, uznaliśmy że dofinansowanie lepiej przeznaczyć na bardziej wymagające (dalsze) wyjazdy jakie nas czekają w tym sezonie, w szczególności dlatego, że pula została mocno nadszarpnięta najazdem na Warszawę.

Zapisy będą prowadzone w sklepie JAKO przy Traugutta w czwartek i piątek w godz. 15-18. Terminy późniejszych zapisów będą ogłaszane na portalach związanych z Lechią. Zapisy prowadzone będą do wyczerpania biletów, co może niektórych zaskoczyć tak jak w przypadku wyjazdu na Legię. Z uwagi na fakt, że bilety nie trafiły jeszcze fizycznie do Gdańska, to podczas zapisów każdy zapisany dostanie specjalny kwit, który będzie uprawniał do późniejszego odbioru biletu -  w przypadku nie odebrania biletu do dnia 11.11. bilet będzie skierowany do powtórnej sprzedaży. Nie ma możliwości rezerwacji biletu.

Zamówienia od fanklubów należy kierować do koordynatora ds. kibiców.

Należy podkreślić, że do Poznania nie będzie możliwości kupienia biletu na mecz i podróżowania na własną rękę – wszyscy jedziemy razem i nie wymaga to uzasadnienia.

Kategoria: Wyjazdy