Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

25
Do kibiców Lechii Gdańsk i Wisły Kraków.Chcielibyśmy jeszcze raz wrócić do meczu Wisła Kraków – Lechia Gdańsk, a właściwie pierwszych minut po jego zakończeniu. Chodzi o brak pozdrowień i podziękowań dla sympatyków naszej drużyny oraz zaprzyjaźnionych z nimi fanów Wisły Kraków, którzy wspierali nas od pierwszej do ostatniej minuty sobotniego meczu. W związku z tym chcielibyśmy gorąco przeprosić wszystkich kibiców obydwu Klubów.

Zachowanie nasze wynikło tylko i wyłącznie z dużego rozczarowania przebiegiem spotkania, i końcowym wynikiem rywalizacji, chęcią szybkiego udania się do szatni, by we własnym gronie przeżyć gorycz przegranej. Biorąc pod uwagę wspaniały doping dla naszej drużyny podczas meczu, jeszcze raz chcemy wyrazić ubolewanie oraz zapewnić, że takie zachowanie już nigdy nie będzie miało miejsca.

Jesteśmy dumni, że nasi kibice towarzyszą nam podczas spotkań wyjazdowych, nawet w najodleglejszych miejscowościach naszego kraju.Z poważaniem

Piłkarze Lechii Gdańsk
Kategoria: Wyjazdy