Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

16

Wczoraj, po dziesięciu dniach świetnej zabawy, dobiegły końca Biało – Zielone Wakacje. Pełne wzruszeń pożegnanie odbyło się w ośrodku Kibice Razem, gdzie po wspólnym obiedzie i wręczeniu pamiątek, siostry zaprezentowały nam film z pobytu dzieci w Gdańsku. Dzięki niemu mogliśmy przypomnieć sobie wszystkie najważniejsze, najśmieszniejsze i najbardziej wzruszające chwile spędzone z naszymi gośćmi. Potem wszyscy wyruszyliśmy na dworzec PKS, gdzie wśród łez i uścisków czekaliśmy na autobus do Wilna. Ostatecznie, dzieciaki pożegnały nas pokazanym w oknie autobusu napisem „kochamy was”, a my je – gromkim „Lechia Gdańsk!”.

W ciągu dziesięciodniowego pobytu nasi mali goście z Wileńszczyzny mieli okazję między innymi lepiej poznać Gdańsk i jego okolice, zobaczyć jak wygląda doping na meczu Lechii i wyszaleć się na plaży. Odbyły również ważną dla nich lekcję historii i patriotyzmu, która, mamy nadzieję, na długo zapadnie w ich pamięci.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim, bez których pomocy organizacja Biało – Zielonych Wakacji nie byłaby możliwa – dzięki Wam dzieciaki przeżyły niezapomnianą przygodę.