Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

14
W dalszym ciągu prowadzimy zapisy na wyjazd do Tarnobrzega. Pierwotnie zapisy miały się zakończyć w dniu dzisiejszym, jednakże odbywać będą się również w piątek 16.08. w godzinach 12-16. Odpowiadając na spore zainteresowanie wyjazdem wśród Biało-Zielonych, Stowarzyszeniu udało się zorganizować jeszcze jeden autokar. Prosimy jednak nie zwlekać z zapisywaniem do ostatniej chwili.

Przypominamy, iż równocześnie trwają zapisy na dwa mecze: z Siarką Tarnobrzeg (17.08. godzina 15:30) oraz Legią Warszawa (24.08. godzina 20:30).

Dla osób udających się do Tarnobrzega i Warszawy, łączny koszt obu wyjazdów to 120zł. Cena wyjazdu dla  osób, która jadą tylko na jedno ze spotkań to 100zł. Cena biletu na mecz dla osób jadących własnym transportem wynosi 33 zł w przypadku Warszawy oraz 12zł w przypadku Tarnobrzega. UWAGA! Prosimy o przynoszenie odliczonych kwot.

Przypominamy również, iż zapisy na mecz w Warszawie skończą się 22.08.. W sobotę 17.08. zapisów nie będzie.

Cena 120zł  jest spowodowana decyzją Zarządu Stowarzyszenia o dofinansowaniu wypraw dla osób udających się na oba mecze.
Zapisy tradycyjnie już odbywają w Sklepie Stowarzyszenia, znajdującym się w C.H. Wielki Młyn.

Kategoria: Wyjazdy