Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

12

Biało – Zielone Wakacje zbliżają się ku końcowi, ale nie oznacza to, że zwalniamy tempo. Dziś na szczęście pogoda nie pokrzyżowała nam planów i o godzinie 11 wypłynęliśmy z przystani Gedanii na Przeróbce na wycieczkę smoczymi łodziami dzięki Polskiemu Klubowi Przygody. Dzieciaki dzielnie wiosłowały przez całą godzinę i wróciły na przystań trochę zmęczone, ale zachwycone wyprawą.

Nie był to koniec wodnych atrakcji – o 13 zebraliśmy się wraz z dzieciakami na Targu Rybnym, skąd wypłynęliśmy na Hel. Tam, po obiedzie, odwiedziliśmy Fokarium, gdzie nasi goście obejrzeli trening medyczny i karmienie fok. Potem, jako że do powrotu zostało nam sporo czasu, zdecydowaliśmy wybrać się na cypel Półwyspu Helskiego. Ze względu na pogodę, tym razem dzieci nie mogły szaleć w wodzie. Chłód nie przeszkodził jednak w kąpieli części opiekunów, którzy ochoczo wskoczyli do morza.

Do Gdańska wróciliśmy dzisiaj bardzo zmęczeni i mamy nadzieję, że dzieciaki porządnie się wyśpią, ponieważ jutro dalszy ciąg atrakcji.

Chcielibyśmy gorąco podziękować Dariuszowi Fryzowi i firmie USHAND Monika Rojewska, dzięki którym nasi podopieczni mogli odbyć dzisiejszą wycieczkę na Półwysep. Dziękujemy również Urzędowi Miasta Gdańsk za przygotowanie pamiątek dla naszych małych gości.