Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

11

Za nami już siódmy dzień Biało – Zielonych Wakacji, czyli dzień odpoczynku i wspólnego grillowania w Sobieszewie, w którym nie brakowało jednak wrażeń i atrakcji.

Rano nasi mali goście z Wileńszczyzny wraz z opiekunami udali się do kościoła. Po Mszy Świętej nastąpił czas, kiedy to dzieci wymęczyły nas na placu zabaw. Odbył się również mecz piłki nożnej pomiędzy dzieciakami a opiekunami ze Stowarzyszenia. W trakcie meczu nastąpiły niespodziewane zmiany reguły gry, a sama gra stała się połączeniem piłki nożnej i rugby. Dzieci wraz z Siostrami przygotowały dla nas małe przedstawienie, które nawiązywało do dobrze wszystkim znanej baśni o Królewnie Śnieżce i Siedmiu Krasnoludkach. Jednak zamiast Królewny Śnieżki, główną bohaterką była Lechia, a krasnoludki zostały zastąpione przez Kibicoludki. Przedstawienie wywołało wśród nas salwy śmiechu oraz podziw za profesjonalne przygotowanie i wspaniałą grę aktorską dzieciaków.