Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

25

Kolejną inicjatywą wykazali się kibice Lechii zrzeszeni w Stowarzyszeniu Biało-Zielony Sopot, którzy postanowili zorganizować serię turniejów piłkarskich dla dzieci. Informacje o turniejach dostępna na stronie http://bzsopot.pl/ . Poniżej treść ogłoszenie FC Sopot.

Ruszamy z kolejnym turniejem, a raczej turniejami! Wspólnie z Towarzystwem Sportowym Sopocki Potok Kamionka organizujemy serie turniejów pod nazwą Kamionka Cup. Pierwsza edycja odbędzie się już za tydzień, a zmagania potrwają 2 dni. 29 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci do lat 13, a 30 czerwca do lat 16. Zapisy ruszają od godziny 8:30 ,a potrwają do 9:30. Drużyna musi się składać z minimum 6 zawodników(max 10). Boisko na którym będzie odbywać się turniej mieści się przy ul. Bitwy pod Płowcami 51 w Sopocie. Jest to turniej dzikich drużyn, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału. Wkrótce zamieścimy regulamin turnieju jak również karty zgłoszeniowe.

Zapraszamy również na fanpage SPK

Zacznij wakacje od Kamionki Cupu! ;)

Mapka pomocnicza, gdzie znajduje się boisko. 

Kategoria: FC