Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany 3 września 2017

Kibic Lechii skatowany i zatrzymany przy okazji meczu reprezentacji

Kibic Lechii skatowany i zatrzymany przy okazji meczu reprezentacji

Do skandalicznych wydarzeń doszło przed i w trakcie piątkowego meczu reprezentacji w Danii. Jeden z kibiców Lechii, Grzesiek został brutalnie skatowany i zatrzymany. Zarówno sposób traktowania jak i zarzuty, które zostały mu podstawione pokazują kompletne zdziczenie duńskiej policji oraz sposób traktowania kibiców piłki nożnej. Podobny los spotkał również innych polskich kibiców.

Publikujemy zdjęcia oraz nagrania wideo, jako dowód katowania ledwo przytomnego Grześka. 

Z całą pewnością Grzesiek nie zostanie sam. Na ten moment posiada opiekę prawną oraz monitorowany jest, na ile to możliwe, jego stan zdrowia.

Przypadek Grześka nie jest odosobniony. Podobnej "życzliwości" doświadczyli inni kibice. Na tyle, ile jest to możliwe pomoc zostanie udzielona również pozostałym kibicom.

Zwracamy się do władz PZPN, aby zainterweniowały w sprawie Grzegorza oraz pozostałych kibiców przetrzymywanych obecnie w duńskim areszcie. Są świadkowie, nagrania i zdjęcia całego zajścia. Brońmy naszych kibiców przed niesprawiedliwością oraz skutkami bestialskiego traktowania. 


 

 


https://www.youtube.com/watch?v=qMs6rw2aaWE&feature=youtu.be
Liczba odwiedzin (12408)

Kategorie: Wyjazdy, Kibice

Tagi:

Przyjaciele