Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

23

W sobotę 20 października 2012 r. na boisku przy Szkole Podstawowej nr 16 w Gdańsku odbyły się rozgrywki "Ligi Gdańskich Firm" kończące rundę jesienną zawodów. Po odbyciu wszystkich spotkań w kategorii wiekowej uczniów szkół podstawowych przyszedł czas na gimnazja. Z przyjemnością możemy poinformować, iż liderami jesieni została drużyna "Lwów Północy"!

Ostateczna kolejność:

1. Lwy Północy 47 pkt
2. Wojciechowski / Kalero 37 pkt
3. ZKM Gdańsk 36 pkt
4. Urząd Miasta Gdańska 33 pkt
5. Balkmir RC Lechia 29 pkt
6. Pizzeria La Parma 26 pkt
7. Balta SA 16 pkt
8. Kibice Razem L.G 15 pkt
9. CiCo 9 pkt
10. 3HI 5 pkt

Jak widać rywalizacja jest zacięta i jeszcze wszystko może się zdarzyć w sezonie 2012/2013. Najlepsze drużyny dostały puchary i medale, a dla wszystkich zawodników przewidziane były atrakcyjne nagrody, w których skład wchodziły między innymi wejściówki na niedzielny mecz Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław. Serdecznie dziękujemy klubowi gdańskiej Lechii za ufundowanie biletów dla naszych podopiecznych. Pragniemy także podziękować wszystkim sponsorom za zrealizowanie kolejnej, owocnej inicjatywy.

W sobotę pogoda była wspaniała, emocji na boisku bez liku, a pyszny posiłek dla wszystkich zapewniły Restauracja CICO oraz Pizzeria La Parma. Dziękujemy!!! Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na rundę wiosenną "Ligi Gdańskich Firm" oraz liczne turnieje okolicznościowe organizowane przez Fundację Obudź Nadzieję.

 

Relację z sobotnich zawodów można było obejrzeć w Panoramie TVP Info Gdańsk (od 2min. 46 sek.):

http://www.tvp.pl/gdansk/informacja/panorama-sport/wideo/20102012-1830/8863877

Organizatorzy