Close

Członkostwo

Każdy z nas może sprawić, by nasza ukochana Lechia była jeszcze potężniejsza!

Lechia to klub z ogromną tradycją, w którym od zawsze MY KIBICE stanowiliśmy istotną wartość, a dzięki Stowarzyszeniu nasza rola jeszcze bardziej wzrasta. Organizacja środków transportu na wyjazdowe mecze, akcje wspierające kibiców, dbanie o dobre imię sympatyków Lechii, poprawa bezpieczeństwa podczas meczów - to tylko niektóre cele jakie stawia sobie Stowarzyszenie. Tworzymy nowy wizerunek kibica Lechii, wprowadzamy nowy styl kibicowania, który przyciągnie na Traugutta nie tylko tłumy ludzi, ale i sponsorów. Jeżeli chcesz brać w tym udział, masz uwagi albo pomysły - zapraszamy!

Jak mogę wstąpić do Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk „LWY PÓŁNOCY”?
Wystarczy wypełnić deklarację członkowską dostępną na portalu Stowarzyszenia lwypolnocy.pl i wysłać ją do autoryzacji, lub złożyć pismeną deklarację podczas organizowanych przez Stowarzyszenie spotkań .

Jakie warunki musi spełnić kandydat na członka Stowarzyszenia "LWY PÓŁNOCY"?
Osoba chcąca wstąpić w szeregi Stowarzyszenia musi:
- być sympatykiem Lechii Gdańsk,
- zaakceptować statutowe cele Stowarzyszenia,
- przedstawić rekomendacje co najmniej dwóch członków Stowarzyszenia,
- złożyć deklarację członkowską na piśmie.

Jaka jest wysokość składek członkowskich?
Składki członkowskie są płacone kwartalnie, miesięczna składka wynosi jedyne 10 PLN. W przypadku jednorazowego uregulowania składek za rok z góry wysokość opłaty wynosi 100 PLN.
Opłat można dokonywać bezpośrednio u skarbnika na zebraniach Stowarzyszenia lub przelewem na wskazane konto.
Wszelkie pytania odnośnie płatności nalezy kierować pod adres kontakt@sklg.nazwa.pl temat wiadomości wpisując "Finanse".

Co mi daje przynależność do Stowarzyszenia "LWY PÓŁNOCY"?
Każdy członek Stowarzyszenia, mający uregulowane płatości z tytułu składek, otrzymuje legitymację członkowską uprawniającą do rabatu na zakup pamiątek z asortymentu Stowarzyszenia oraz do zniżek na wyjazdy organizowane przez SKLG.

Jakie ma prawa członek Stowarzyszenia"LWY PÓŁNOCY"?
Każdemu członkowi Stowarzyszenia przysługuje bierne i czynne prawo wyborcze do władz Stowarzyszenia. Może on uczestniczyć w zebraniach SKLG, współdecydując o jego działaniach oraz samemu przedstawiać propozycje działań.

Czy można wystąpić z SKLG "LWY PÓŁNOCY"?
Tak. Wystarczy złożyć pisemną deklarację rezygnacji z członkostwa w Stowarzyszeniu.


Osoby zainteresowane przystąpieniem do Stowarzyszenia prosimy o kontakt pod adresem info@lwypolnocy.pl - temat wiadomości "Członkostwo".

ZAPRASZAMY!

Zasady użytkowaniaZasady zachowania prywatnościCopyright 2024 by Lwy Północy
Back To Top