Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany sobota, 31 sierpnia 2019

VI Ogólnopolski Turniej KIBICE RAZEM dla dzieci

VI Ogólnopolski Turniej KIBICE RAZEM dla dzieci

27 i 28 sierpnia drużyna Kibice Razem Lechia Gdańsk ponownie zawitała do Wawrzkowizny nieopodal Bełchatowa, gdzie na obiektach tamtejszego OSiR-u rozegrana została VI edycja Turnieju KIBICE RAZEM organizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz Młodzieżowe Centrum Sportu w Bełchatowie. Tym razem rywalizacja odbywała się w innej formule niż dotychczas. Do rywalizacji piłkarskiej rozegranej drugiego dnia turnieju dołączono rywalizację ogólnosportową, której poświęcony było wtorkowe popołudnie.

18 drużyn pierwszego dnia miało możliwość zmierzenia się z różnymi dyscyplinami, na 9 stacjach rywalizowano m.in. w strzelaniu z łuku, strzelaniu do bramki celnościowej, jengą XXL, drużynowym skoku w dal, czy w żonglerce. Każda dyscyplina była punktowana osobno i liczyła się tak samo, jak środowe rozgrywki w piłkę nożną.

Nasz ośrodek był pomysłodawcą oraz organizatorem strzelania z łuku, który bardzo przypadł dzieciom do gustu. Każdy z ośmiu członków drużyny miał 3 próby, na 180 osób tylko jeden z uczestników, z drużyny Górnika Zabrze, wykazał się istnie "sokolim wzrokiem" i każdą ze strzał umieścił w samym środku tarczy zdobywając komplet 30 punktów.

Młodzi reprezentanci Górnika już pierwszego dnia objęli prowadzenie w klasyfikacji generalnej, którego nie oddali również po rywalizacji na zielonej murawie. Nasza drużyna po pierwszym dniu zajmowała 17 miejsce, jednak dzięki udanemu występowi w części piłkarskiej - zwycięstwa 1-0 z GKS Tychy,  5-0 ze Śląskiem Wrocław oraz porażka 0-6 z Sandecją Nowy Sącz pozwoliły nam wskoczyć na 14 pozycję w generalce.

Pozycja w tabeli to jednak mało istotna kwestia, liczyło się przede wszystkim to, iż kolejny raz mieliśmy okazję uczestniczyć w fantastycznej zabawie, przy fenomenalnej pogodzie i już czekamy na kolejną edycję.

Podziękowania dla organizatorów.

Liczba odwiedzin (463)

Kategorie: Inne organizacje

Tagi:

Przyjaciele