Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany wtorek, 30 lipca 2019

Wyjazd do Danii - kwestie organizacyjne

Wyjazd do Danii - kwestie organizacyjne

Już za dwa dni czeka nas historyczne wydarzenie.

Wszyscy w dniu meczu zbieramy się o godzinie 15:30 na placu przed ratuszem w centrum Kopenhagi - (Radhuspladsen). Przy pobliskiej ulicy Vesterbrogade znajduje się wiele pubów i knajpek, gdzie można posiedzieć przed zbiórką - m.in. Pub Rosie McGee's (Vesterbrogade 2A), w którym osoby, które nie idą na stadion mogą obejrzeć transmisję.

Z placu wszyscy razem udajemy się do specjalnie podstawionego pociągu, który o godzinie 16:55 zawiezie nas do Broendby i tam ponownie wszyscy razem idziemy na stadion.

Dla osób z własnym transportem - od godziny 9:00 przy stadionie będzie otwarty parking dedykowany dla nas (poniżej mapka). Zostawiacie auto i możecie udać się transportem publicznym do centrum Kopenhagi. Dostęp do parkingu będzie wolny do chwili zamknięcia stref przystadionowych - 4-5h przed meczem. Na miejscu dostępne będą przewodniki jak dotrzeć do miejsca zbiórki w centrum, którą możecie także sobie pobrać poniżej.

Na stadionie dozwolone jest palenie papierosów.

Jeśli ktoś jeszcze nie ma biletu - ostatnie 100 sztuk będzie można nabyć w Kopenhadze, z odliczoną kwotą w złotówkach należy osobiście zgłosić się do naszych SLO, przed lub w trakcie zbiórki.


MY TWORZYMY HISTORIE!

 

Liczba odwiedzin (2436)

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

Dokumenty do pobrania

Przyjaciele