Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany poniedziałek, 15 października 2018

Turniej dla dzieci na pożegnanie "lata"

Turniej dla dzieci na pożegnanie "lata"

Weekendowa prognoza pogoda zapowiadająca słońce i ponad 15 stopni spowodowała, że w czwartek wspólnie z Fundacją Obudź Nadzieję i Kibice Razem Lechia Gdańsk postanowiliśmy zorganizować turniej piłkarski dla dzieci. Tradycyjnie mogliśmy liczyć na wsparcie dyrekcji SP Nr 16 na gdańskiej Oruni, która udostępniła boisko na rozgrywki.

Informacja o turnieju rozeszła się szybko po oruńskich podwórkach i szkołach, dzięki czemu do turnieju przystąpiło 7 drużyn, składających się głównie z okolicznych dzieci, podopiecznych SALOS-u Gdańsk oraz Gdańskich Domów dla Dzieci.

W kategorii młodszej tryumfowała drużyna Pro SALOS, natomiast grupę starszą wygrał TEAM SALOS. Zanium nastąpiło wręczenie nagród , wszyscy uczestniczy mogli posilić się ciepłą pizzą z La Parmy. Najedzenie i wypoczęci wszyscy ustawili się jeszcze raz na boisku, aby pogratulować wszystkim uczestnikom brawami i podziękować sobie za walkę fair play. Tego dnia dla każdego małego piłkarza, czy piłkarki przyszykowane zostały Biało-Zielone gadżety.

Jak dało się słyszeć wśród młodzieży, nowe szaliki i czapki na pewno przydadzą się na zbliżające się wielkimi krokami derby trójmiasta, w których liderująca rozgrywkom Lechia potwierdzi swoją dominację i kolejny raz zgarnie pełną pulę podtrzymując chwalebną passę w pojedynkach z gdyńską drużyną.

Grupa Młodsza

1. PRO-SALOS      5:0   6 pkt

2. SALOS Kids      3:6   3 pkt

3. SALOS Ladies   2:4   0 pkt


Grupa Starsza

1. SALOS               8:2     9 pkt

2. Ogniste Piłki       6:5     4 pkt

3. FC Wataha         2:2     4 pkt

4. Lwy Północy       2:9     0 pkt

Liczba odwiedzin (956)

Przyjaciele