Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany 28 maja 2018

Gramy dla Tosi Sojak

Gramy dla Tosi Sojak

9 czerwca na boisku CKZiU Nr 2 w Gdańsku odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej 6 osobowej w kategorii open - "Gramy dla Tosi Sojak" organizowany przez nas wspólnie z Fundacją "Obudź Nadzieję" oraz Kibice Razem Lechia Gdańsk.

Wpisowe od drużyny wynosi 100 Zł i zostanie przekazane w całości na leczenie małej Tosi, u której w brzuszku zdiagnozowano pół roku temu dużego guza złośliwego. W trakcie turnieju Fundacja "Obudź Nadzieję" prowadziła będzie również zbiórkę środków dla dziewczynki, a pomóc można również poprzez stronę https://www.kawalek-nieba.pl/tosia-sojak/ gdzie znajdziecie więcej informacji na temat małej gdańszczanki.

Zapraszamy do udziału wszystkich "amatorów" dobrego grania, zapisywać się można drogą mailową na adres gdansk@kibice-razem.pl oraz w dniu turnieju. Ilość drużyn jest jednak ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń, o czym będziemy informować na bieżąco na naszym profilu na Facebooku.

9 czerwca, boisko CKZiU Nr 2 ul. Smoleńska 6/7 w godzinach 13:00-17:00.

GRAMY DLA TOSI SOJAK!

Liczba odwiedzin (970)

Przyjaciele