Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany 4 maja 2016

8 maja zapraszamy na Orunię

W niedzielę startujemy z kolejnym Sportowym Festynem Dzielnicowym, który odbędzie się na terenie Gimnazjum Nr 10 na ul. Gościnnej 17 na gdańskiej Oruni w godzinach 12:00 - 15:00.

Tym razem naszą imprezę łączymy z klubem Lechia Gdańsk i festyn jest jednocześnie główną nagrodą dla szkoły za zwycięstwo w Szkolnej Lidze Lechii Gdańsk.

Piłkarze odwiedzą nas w dwóch turach - na początku i na końcu festynu. Nie zabraknie oczywiście Lwa maskotki, darmowych dmuchańców, konkursu itp. Ponownie zawitają do nas świeżo upieczone mistrzynie Polski w rugby 7 - Biało Zielone Ladies Gdańsk, a Akademia Lechii Gdańsk przeprowadzi dwa pokazowe treningi. Zawsze możemy liczyć na gdańskich ultrasów, dlatego tradycyjnie każdy będzie mógł wziąć udział we wspólnym malowaniu z grupą Ultras Lechia Gdańsk oprawy, która w nowym sezonie zostanie zaprezentowana na jednym z meczów Lechii.

Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi z Oruni i całego Gdańska !

Liczba odwiedzin (1661)

Przyjaciele