Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


wtorek, 28 stycznia 2020

Jedziemy do Braci ze Śląska

Już w przyszły piątek, tj. 07.02. Lechia zagra we Wrocławiu ze Śląskiem, a nas czeka okazja do odwiedzenia Braci z WKS-u.

Rozpoczynamy sprzedaż biletów na to spotkanie. Bilety będzie można nabyć w Oficjalnym Sklepie Kibiców Lechii Gdańsk, ul. Podwale Staromiejskie 93 w poniedziałek, wtorek i środę (03.02.-05.02.) w godzinach 15:00 - 18:00. Koszt wejściówki to 20zł.

Listy FC należy przesyłać do poniedziałku do godziny 20:00, wyłącznie w odpowiedniej formie w ustalonym formularzu excel! Jednocześnie informujemy, że wszystkie FC będą musiały odebrać bilety w Sklepie maksymalnie do środy.

Odpowiedzi na wszelkie pytania TYLKO I WYŁĄCZNIE podczas zapisów!

 

Liczba odwiedzin (641)
Czytaj więcej

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

czwartek, 19 grudnia 2019

Oświadczenie w sprawie Przemka - SLO Śląska Wrocław

W nawiązaniu do ostatnich wydarzeń, które miały miejsce we Wrocławiu, jako środowisko kibiców w Polsce, chcemy stanowczo zaprotestować wobec niezrozumiałej oraz absurdalnej decyzji, którą podjęto w klubie Śląska Wrocław o zwolnieniu jednego z najdłużej pracujących SLO w Polsce – Przemka Piwowarskiego, koordynatora do spraw kontaktu z kibicami w Śląsku Wrocław.

Liczba odwiedzin (1223)
Czytaj więcej

Kategorie: Zgody, Kibice

Tagi:

piątek, 13 grudnia 2019

Odjazd pociągu specjalnego do Białegostoku (15.12.2019)

W niedzielę czeka nas ostatni w tym roku wyjazd. Spec do Białegostoku odjeżdża ze stacji Gdańsk STADION  (15.12) o godzinie 9:00. Nie zatrzymujemy się na stacji Gdańsk GŁÓWNY ani w pierwsza stronę, ani na powrocie. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami. Każdy kibic musi się do nich bezwzględnie zastosować.

Liczba odwiedzin (813)
Czytaj więcej

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

wtorek, 10 grudnia 2019

Biało-Zielony Mikołaj

Kibice obecni na meczu Lechii z Wisłą Płock z pewnością zauważyli, że nasze gniazdo odwiedził Biało-Zielony Mikołaj, który przygotował niespodziankę dla najmłodszych kibiców, którzy zasiadali na trybunie zielonej. Tego dnia każdy dzieciak mógł osobiście poprowadzić doping. Chętnych nie brakowało i całą pierwszą połowę gdańskim młynem dowodzili najmłodsi Lechiści.

Każdy z nowych "gniazdowych" otrzymał również upominki przygotowane przez "Lwy Północy", które trafiły również do innych z najmłodszych fanów z Zielonej.

Zdjęcia: Biało-Zielone Mikołajki

Liczba odwiedzin (518)
Czytaj więcej

Kategorie: Kibice

Tagi:

wtorek, 10 grudnia 2019

35 lecia powstania FMW oraz rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Zapraszamy na obchody 35 lecia powstania Federacji Młodzieży Walczącej oraz upamiętnienie rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, które odbędą się 13.12.2019 w Gdańsku.

Liczba odwiedzin (511)
RSS
12345678910Ostatnia

Przyjaciele