Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


środa, 19 marca 2014

Godzina odjazdu

Informujemy, iż pociąg specjalny do Poznania rusza o godzinie 10:08 z dworca Gdańsk Główny.

Obowiązującym jest regulamin wyjazdowy:
REGULAMIN

Bardzo ważną informacją jest, iż każde zaciągnięcie hamulca bezpieczeństwa oznacza 2 tysiące zł kary. Osoba, która użyje hamulca ręcznego, musi się liczyć z bardzo poważnymi konsekwencjami.

Liczba odwiedzin (3070)
Czytaj więcej

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

środa, 19 marca 2014

Msza Św. w intencji ofiar autokarowego wypadku

Msza św. w intencji ofiar i wszystkich poszkodowanych w wypadku autokaru z kibicami Lechii w rocznicę tragedii odbędzie się w najbliższy piątek (21 marca) w kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Gdańsku - Wrzeszczu przy ul. Curie-Skłodowskiej (w pobliżu Akademii Medycznej) o godz. 18. Nabożeństwo odprawi ks. Jędrzej Orłowski - kapelan klubowy Lechii. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą i czują potrzebę modlitwy za naszych braci dotkniętych tym zdarzeniem.

Liczba odwiedzin (2920)
Czytaj więcej

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

poniedziałek, 17 marca 2014

Wyniki zbiórki z meczu Lechia-Widzew

Przed i w trakcie sobotniego meczu z Widzewem członkowie SKLG "Lwy Północy" zbierali środki na cele ultras, które zostaną spożytkowane na kolejne elementy, które przysłużą się wszystkim kibicom Biało-Zielonych. Już niedługo zadebiutują kolejne wielkie flagi na kijach. W sobotę udało się nam zebrać 1420,74 zł oraz 4,83 euro, 2 funty raz 5 koron norweskich. 


Wielkie dzięki dla wszystkich,którzy wspierają nasze stowarzyszenie i grupę Ultras Lechia Gdańsk.

 

 

Liczba odwiedzin (2561)
Czytaj więcej

Kategorie: Kibice, Lwy Północy

Tagi:

poniedziałek, 17 marca 2014

Odsłoniliśmy tablicę poświęconą ŚP Tomkowi i ŚP Kamilowi

Sobotni pojedynek z Widzewem, dla nas Lechistów miał szersze znaczenie, niż każda inna potyczka ligowa w tym sezonie. Mecz ten odbywał się tuż przed rocznicą wydarzenia, które 19 marca 2013 roku wstrząsnęło nie tylko naszym Biało-Zielonym środowiskiem, ale także całym kibicowskim i piłkarskim światem w Polsce.


W tamten tragiczny poranek Lechijna rodzina straciła dwóch fantastycznych kibiców, którzy wracając z wyjazdu ze swoją drużyną ponieśli ofiarę najwyższą z możliwych. ŚP Tomek Górczyński i ŚP Kamil Kąkol to ku ich pamięci odsłoniliśmy tablicę na Trybunie Zielonej przy wejściu na sektor W. Jak głosiła oprawa na początku meczu - Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych - tablica ma przypominać wszystkim, iż gdziekolwiek i kiedykolwiek byśmy nie dopingowali naszej kochanej Lechii to zawsze wspomagają nas w tym i Tomek, i Kamil, i reszta Lechistów zasiadających w "Sektorze Niebo".

Liczba odwiedzin (2840)
Czytaj więcej

Kategorie: Kibice

Tagi:

sobota, 15 marca 2014

Galeria z meczu z Widzewem

Prezentujemy zdjęcia z meczu Lechii Gdańsk z Widzewem Łódź.
Liczba odwiedzin (3008)
Czytaj więcej

Kategorie: Kibice

Tagi:

RSS
Pierwsza118119120121122123124125126127Ostatnia

Przyjaciele