Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


poniedziałek, 17 marca 2014

Odsłoniliśmy tablicę poświęconą ŚP Tomkowi i ŚP Kamilowi

Sobotni pojedynek z Widzewem, dla nas Lechistów miał szersze znaczenie, niż każda inna potyczka ligowa w tym sezonie. Mecz ten odbywał się tuż przed rocznicą wydarzenia, które 19 marca 2013 roku wstrząsnęło nie tylko naszym Biało-Zielonym środowiskiem, ale także całym kibicowskim i piłkarskim światem w Polsce.


W tamten tragiczny poranek Lechijna rodzina straciła dwóch fantastycznych kibiców, którzy wracając z wyjazdu ze swoją drużyną ponieśli ofiarę najwyższą z możliwych. ŚP Tomek Górczyński i ŚP Kamil Kąkol to ku ich pamięci odsłoniliśmy tablicę na Trybunie Zielonej przy wejściu na sektor W. Jak głosiła oprawa na początku meczu - Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych - tablica ma przypominać wszystkim, iż gdziekolwiek i kiedykolwiek byśmy nie dopingowali naszej kochanej Lechii to zawsze wspomagają nas w tym i Tomek, i Kamil, i reszta Lechistów zasiadających w "Sektorze Niebo".

Liczba odwiedzin (2724)
Czytaj więcej

Kategorie: Kibice

Tagi:

sobota, 15 marca 2014

Galeria z meczu z Widzewem

Prezentujemy zdjęcia z meczu Lechii Gdańsk z Widzewem Łódź.
Liczba odwiedzin (2926)
Czytaj więcej

Kategorie: Kibice

Tagi:

czwartek, 13 marca 2014

Odsłonięcie pamiątkowej tablicy

Przed sobotnim meczem Lechii Gdańsk z Widzewem Łódź odbędzie się uroczyste odsłonięcie tablicy ku pamięci dwóch fanów Biało-Zielonych, którzy zginęli 19.03.2013, wracając z wyjazdu do Gliwic.

Liczba odwiedzin (2694)
Czytaj więcej

Kategorie: Kibice

Tagi:

wtorek, 11 marca 2014

Spotkanie z kpt. Dobrowolskim

W sobotę, w Pruszczu Gdańskim odbyło się spotkanie z kpt. Władysławem Dobrowolskim. Wykład pt. “Historia Żołnierzy Niezłomnych przez pryzmat działań V Brygady Wileńskiej AK” wygłosił dr Michał Sempołowicz, Kierownik Referatu Edukacji Historycznej gdańskiego oddziału IPN. Inicjatorem spotkania były SKLG "Lwy Północy" oraz Stowarzyszenie Traugutt.org.

Liczba odwiedzin (2400)

wtorek, 11 marca 2014

Koniec biletów do Poznania

Informujemy, iż bilety na mecz w Poznaniu zostały w całości sprzedane. Sprzedaż zostaje tym samym zakończona. Staramy się o dodatkową pulę biletów. Jeżeli tylko pojawią się kolejne bilety, poinformujemy o tym fakcie na stronie.
Liczba odwiedzin (3020)
Czytaj więcej

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

RSS
Pierwsza117118119120121122123124125126Ostatnia

Przyjaciele