Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


piątek, 2 maja 2014

Pomagamy Arturkowi z Tczewa

Ponownie ukazały się aukcje charytatywne dla niepełnosprawnego Artura Rosa z tczewskiego fanklubu LGFT. Oryginalna piłka futbolowa z podpisami ZAWODNIKÓW LECHII GDAŃSK plus szalik LGFT i okazały miś są ich ozdobą. Pozostałe przedmioty są równie wyjątkowe, gdyż zostały sprezentowane przez Dzieci z Tczewskiego Domu Dziecka oraz Fundację Zielone Wzgórze.

Liczba odwiedzin (2386)

czwartek, 24 kwietnia 2014

III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Kibiców Lechii Gdańsk

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych z Gdańska i innych miejscowości do udziału w III edycji naszego konkursu plastycznego. Na wszystkich laureatów tegorocznej edycji czekają nagrody rzeczowe związane oczywiście z drużyną Biało-Zielonych, a wszyscy uczestnicy otrzymają dla całych swoich klas zaproszenia na jeden z meczów Lechii Gdańsk na PGE Arenie.

Na tegorocznych zwycięzców czeka nie lada atrakcja - każdy z nich będzie mógł wyprowadzić piłkarzy Lechii na murawę w spotkaniu inaugurującym sezon 2014/2015 na PGE Arenie.

Liczba odwiedzin (2917)

środa, 16 kwietnia 2014

Zapraszamy po szaliki

W sklepie Stowarzyszenia, mieszczącym się w C.H. Wielki Młyn dostępne są nowe wzory szalików.

Liczba odwiedzin (3125)
Czytaj więcej

Kategorie: Sklep Lwów

Tagi:

poniedziałek, 14 kwietnia 2014

"Lechia i Śląsk..."

"W stolicy Dolnego Śląska i Gdańsku się mawia, że Wrocław jest dzielnicą Gdańska, a Gdańsk dzielnicą Wrocławia" - to kibicowskie porzekadło, pod różnymi postaciami, jest znane wszystkim kibicom Lechii oraz Śląska. W myśl za nim, biało-zieloni odwiedzili w minioną sobotę najdalszą dzielnicę swojego miasta.

Liczba odwiedzin (3652)
Czytaj więcej

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

wtorek, 8 kwietnia 2014

Wyniki zbiórki z meczu Lechia-Zagłębie

Przed i w trakcie sobotniego meczu z Zagłębiem członkowie SKLG "Lwy Północy" i grupy Ultras Lechia Gdańsk zbierali środki na cele ultras, które zostaną spożytkowane na kolejne elementy, które przysłużą się wszystkim kibicom Biało-Zielonych. 

W sobotę udało się nam zebrać 918,60 zł oraz 2,86 euro, 2 korony Czeskie, 0.5 franka Szwajcarskiego, 1 cent Amerykański.

Liczba odwiedzin (2929)
Czytaj więcej

Kategorie: Ultras, Lwy Północy

Tagi:

RSS
Pierwsza114115116117118119120121122123Ostatnia

Przyjaciele