Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


czwartek, 10 grudnia 2020

Informacje o pogrzebie Tomka Sotera SOJERA

W najbliższą sobotę 12 grudnia o 10:00 w Kościele parafialnym na Złotej Karczmie odbędzie ostatnie pożegnanie Tomka "Sojera", pogrzeb na Srebrzysku od razu po mszy.
Ważna informacja dla tych, którzy wybierają się prosto na cmentarz - zbieramy się przy bramie przed godziną 11:00, nie będzie żadnego pożegnania w kaplicy.
Prośba od rodziny, aby nie kupować wieńców, czy wiązanek.
Liczba odwiedzin (286)
Czytaj więcej

Kategorie: Kibice

Tagi:

środa, 2 grudnia 2020

Zbiórka dla schroniska

Wspólnie z Kibice Razem Lechia Gdańsk ruszamy ze zbiórką dla zwierzaków ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt PROMYK w Gdańsku.

Zima to najtrudniejszy czas dla nich, dlatego postaramy się uzbierać jak najwięcej rzeczy potrzebnych do ich codziennego funkcjonowania - karmy mokre i suche, koce, ręczniki, smycze itp. Dokładną listę potrzeb przekazaną nam przez schronisko znajdziecie poniżej na grafice.
Liczba odwiedzin (188)

niedziela, 1 listopada 2020

Pamięć to twarda skała...

Wszystkich Świętych to dla nas czas zadumy i refleksji. Wówczas szczególnie rozmyślamy o bliskich, których już z nami nie ma, a którzy tkwią w naszej pamięci.

W tym wyjątkowym dniu pamiętajmy również o członkach Biało-Zielonej rodziny, z którymi spędzaliśmy piękne chwile na trybunach, którzy oddawali zdrowie na boisku oraz dbali, by Lechia była wielkim Klubem.

W piątek udaliśmy się na trójmiejskie cmentarze, aby oddać hołd tym, którzy latami tworzyli historię Lechii reprezentując Jej barwy w Polsce i na świecie.

Jak wiemy, w tym roku wyjątkowo nie dane nam jest odwiedzić groby bliskich 1 listopada, jednak będąc na cmentarzach w najbliższych dniach, pamiętajcie o Lechistach.
Liczba odwiedzin (214)

czwartek, 22 października 2020

15 Rocznica śmierci Duffa, msza w intencji sektora Niebo.

W tym roku mija 15 już rocznica, kiedy odszedł od nas Tadeusz „Duffo” - nietuzinkowa postać, legenda gdańskiej Lechii.
Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą w intencji Tadeusza oraz wszystkich kibiców Biało-Zielonych, którzy dopingują teraz z Sektora Niebo. Zostanie ona odprawiona w najbliższą niedzielę 25.10.2020 o godz. 12:30 w Bazylice św. Brygidy ( ul. Profesorska 17). Tradycyjnie już mszę odprawią proboszcz parafii ks. Ludwik Kowalski oraz duchowny kibiców ks. Jarosław Wąsowicz.
Po mszy zapraszamy wszystkich również o godz. 14:30 na cmentarz Srebrzysko na spotkanie i modlitwę przy grobie Tadeusza.
Liczba odwiedzin (269)
Czytaj więcej

Kategorie: Kibice

Tagi:

wtorek, 20 października 2020

Lechia Gdańsk na III Zjeździe Psychologów Akademii Ekstraklasy

Dnia 16.10.2020 r odbył się trzeci już Zjazd Psychologów pracujących przy Akademiach Ekstraklasy. Nasz Klub reprezentowali psychologowie Paweł Habrat i Natalia Breza.
Przypominamy, że inicjatorem i pomysłodawcą pierwszej tego typu inicjatywy w Polsce była Lechia Gdańsk na początku 2019 roku.
Liczba odwiedzin (193)
RSS
12345678910Ostatnia

Przyjaciele