Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


środa, 22 lutego 2017

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wykletych w Gdańsku

Zapraszamy na gdańskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który obchodzimy 1 marca. Tradycyjnie „Koalicja Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych” w skład której wchodzi m.in. Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Gdańsku oraz nasze stowarzyszenie, przygotowała liczne uroczystości i wydarzenia mające na celu przypomnieć i oddać hołd niezłomnym bohaterom podziemia niepodległościowego, którzy po zakończeniu działań wojennych przeciwko Niemcom w 1945 roku kontynuowali walkę o niepodległość Polski, przeciwstawiając się agresji sowieckiej i narzuconemu siłą reżimowi komunistycznemu.

Liczba odwiedzin (4782)

czwartek, 25 sierpnia 2016

Pogrzeb "Inki" i "Zagończyka"

W najbliższą niedzielę, 28 sierpnia 2016 roku, w Gdańsku odbędzie się pogrzeb państwowy śp. Danuty Siedzikówny "Inki" oraz śp. Feliksa Selmanowicza "Zagończyka”. Na to wydarzenie czekaliśmy od kiedy potwierdziły się wyniki badań wykopaliskowych prowadzonych przez zespół profesora Szwagrzyka.

Dokładnie w 70. rocznicę wykonania wyroku śmierci przez komunistyczną bezpiekę będziemy mogli należycie pożegnać i oddać hołd tej dwójce bohaterów. Na uroczystościach pogrzebowych organizowanych przez IPN oraz NSZZ "Solidarność" nie powinno zabraknąć nikogo z Biało-Zielonej rodziny,

Zbieramy się wszyscy w niedzielę o godzinie 14:00 pod Kościołem Mariackim, skąd wspólnie przemaszerujemy w kondukcie pogrzebowym na Cmentarz Garnizonowy.

Liczba odwiedzin (9051)
RSS

Przyjaciele