Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany czwartek, 24 kwietnia 2014

III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Kibiców Lechii Gdańsk

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych z Gdańska i innych miejscowości do udziału w III edycji naszego konkursu plastycznego. Na wszystkich laureatów tegorocznej edycji czekają nagrody rzeczowe związane oczywiście z drużyną Biało-Zielonych, a wszyscy uczestnicy otrzymają dla całych swoich klas zaproszenia na jeden z meczów Lechii Gdańsk na PGE Arenie.

Jak co roku mamy także główną nagrodę - w pierwszej edycji zwycięska praca została wykorzystana do stworzenia sektorówki  zaprezentowanej podczas meczu na stadionie, a udział w jej wykonaniu miał autor pracy Patryk Duda z SP Nr 11, który wraz z kolegami z klasy malował oprawę razem z członkami grupy Ultras Lechia Gdańsk. W drugiej edycji, Szymon Osmałek z SP Nr 45, jako autor jednej z trzech zwycięskich prac wziął udział w treningu pierwszej drużyny Lechii Gdańsk pod okiem trenera Michała Probierza. 

Na tegorocznych zwycięzców czeka nie lada atrakcja - każdy z nich będzie mógł wyprowadzić piłkarzy Lechii na murawę w spotkaniu inaugurującym sezon 2014/2015 na PGE Arenie.

Tematyka prac konkursowych związana jest z klubem Lechia Gdańsk i kibicami Biało-Zielonych, technika wykonania jest dowolna.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie w załącznikach, które są do pobrania poniżej.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Liczba odwiedzin (2932)

Kategorie: Kibice, Inne organizacje

Tagi:

Przyjaciele