Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany piątek, 7 marca 2014

Ostatnia szansa pojechać na wyjazd w niższej cenie

Przypominamy, iż trwają zapisy na wyjazdowe spotkanie Lechii w Poznaniu. Jeszcze tylko dzisiaj i jutro cena wynosi 60zł. Od poniedziałku wzrasta do 80zł. Przypominamy również, iż osoby urodzone w 1996 roku oraz młodsi, za wyjazd płacą niezmiennie 50zł.

 

Jakim środkiem transportu tam pojedziemy zależy od nas samych. Gdy uzbieramy odpowiednią ilość osób, na mecz udamy się pociągiem specjalnym. W innym wypadku czeka nas wyjazd innym środkiem transportu.

Od 3 marca do dnia 8 marca cena za wyjazd wynosi jedyne 60 zł. Później koszt wyjazdu wzrasta do 80 zł. Cena zawiera przejazd w obie strony oraz bilet na mecz.

Ważna informacja dla kibiców urodzonych w 1996 roku oraz w późniejszych latach. Dla was cena wyjazdu przez cały czas trwania zapisów wynosi jedynie 50 zł.

Informujemy, że na ten mecz jedziemy wszyscy transportem zorganizowanym i nie ma możliwości zakupu samego biletu na własny transport.

Zapisy odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 12-18 oraz w sobotę 12-15, w oficjalnym sklepie "Lwów Północy", znajdującym się w C.H. "Wielki Młyn". Zapisy trwają maksymalnie do 20 marca, chyba że wcześniej skończą się bilety na mecz. Uprzejmie prosimy nie przychodzić o wcześniejszej porze, gdyż nie będzie osoby prowadzącej zapisy.

Fankluby w sprawie zapisów proszone są o kontakt z przedstawicielem Rady FC.

Liczba odwiedzin (2865)

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

Przyjaciele