Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany czwartek, 19 grudnia 2013

Spotkanie opłatkowe środowisk patriotycznych

Kibice Lechii kolejny rok z rzędu zorganizowali wspólne spotkanie opłatkowe dla różnych gdańskich środowisk patriotycznych. Najważniejszymi gośćmi byli kombatanci Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych.


W gościnnej dla kibiców Lechii sali „Akwen” budynku Solidarności zasiadło przy wigilijnym stole kilkadziesiąt osób w różnym wieku – od najstarszych do najmłodszych.


Pierwsza część miała charakter bardziej oficjalny – ważne słowa do zgromadzonych skierował nieoceniony kpt. Dobrowolski. Zapowiedział kontynuację patriotycznych działań, których od dawna jest motorem: w działania te muszą jednak aktywnie włączać się młodsze pokolenia. Kapitan zwrócił uwagę także, że fundamentem na którym można budować dobro wspólne jest rodzina i to jej trzeba bronić w pierwszej kolejności.


Dalsza część była już mniej oficjalna, wszyscy dzielili się opłatkiem życząc sobie dalszych wspólnych spotkań i inicjatyw oraz życząc Ojczyźnie pomyślności w następnym roku. Potem śpiewaliśmy kolędy i pieśni patriotyczne przy akompaniamencie gitary Andrzeja Kołakowskiego.


Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tej miłej uroczystości. Życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim tym, dla których ważne są takie wartości jak Bóg, Honor, Ojczyzna i rodzina.

Liczba odwiedzin (2857)

Kategorie: Lechia znaczy Polska

Tagi:

Przyjaciele