Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

Współpraca


Opublikowany 3 września 2017

Kibic Lechii skatowany i zatrzymany przy okazji meczu reprezentacji

Kibic Lechii skatowany i zatrzymany przy okazji meczu reprezentacji

Do skandalicznych wydarzeń doszło przed i w trakcie piątkowego meczu reprezentacji w Danii. Jeden z kibiców Lechii, Grzesiek został brutalnie skatowany i zatrzymany. Zarówno sposób traktowania jak i zarzuty, które zostały mu podstawione pokazują kompletne zdziczenie duńskiej policji oraz sposób traktowania kibiców piłki nożnej. Podobny los spotkał również innych polskich kibiców.

Publikujemy zdjęcia oraz nagrania wideo, jako dowód katowania ledwo przytomnego Grześka. 

Z całą pewnością Grzesiek nie zostanie sam. Na ten moment posiada opiekę prawną oraz monitorowany jest, na ile to możliwe, jego stan zdrowia.

Przypadek Grześka nie jest odosobniony. Podobnej "życzliwości" doświadczyli inni kibice. Na tyle, ile jest to możliwe pomoc zostanie udzielona również pozostałym kibicom.

Zwracamy się do władz PZPN, aby zainterweniowały w sprawie Grzegorza oraz pozostałych kibiców przetrzymywanych obecnie w duńskim areszcie. Są świadkowie, nagrania i zdjęcia całego zajścia. Brońmy naszych kibiców przed niesprawiedliwością oraz skutkami bestialskiego traktowania. 


 

 


https://www.youtube.com/watch?v=qMs6rw2aaWE&feature=youtu.be
Liczba odwiedzin (10914)

Kategorie: Wyjazdy, Kibice

Tagi:

Przyjaciele