Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany środa, 6 kwietnia 2016

Sportowy Festyn Dzielnicowy - Osowa 10.04.16

Sportowy Festyn Dzielnicowy - Osowa 10.04.16

Już w najbliższą niedzielę, 10 kwietnia, wystartuje kolejna edycja Sportowych Festynów Dzielnicowych realizowanych przez nasze stowarzyszenie wspólnie z Kibice Razem Lechia Gdańsk i Wydziałem Rozwoju Społecznego Urzędu Miasta Gdańska.

Tym razem impreza odbędzie się na Osowej, na terenie ZSO Nr 2 na ulicy Wodnika 57. Startujemy o godzinie 10:00 i bawimy się do godziny 14:00.

Tradycyjnie na wszystkie dzieci, które do nas zawitają czekały będą dmuchańce, skakańce oraz eurobungee, na których będzie można wyszaleć się do woli. Nie zabraknie konkursu wiedzy o Lechii, w którym każdy wygrywa. Do godziny 10:30 na stoisku Lwów Północy zbierane będą zapisy do turnieju piłkarskiego dla uczniów szkół podstawowych (regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym do pobrania poniżej).

Po raz pierwszy na nasz festyn zawitają wielokrotne mistrzynie Polski z Biało-Zielone Ladies Gdańsk, które zmierzają pewnie po 6 tytuł z rzędu. Nie zabraknie atrakcji przygotowanej przez chłopaków z grupy Ultras Lechia Gdańsk, a najważniejszym wydarzeniem będzie oczywiście wizyta piłkarzy Lechii Gdańsk wraz z Lwem maskotką.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami zarówno z Osowej, jak i całego Gdańska.

Liczba odwiedzin (2185)

Dokumenty do pobrania

Przyjaciele