Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany poniedziałek, 1 września 2014

Sportowy Festyn Dzielnicowy zawitał na Chełm

Sportowy Festyn Dzielnicowy zawitał na Chełm

Czwarty Sportowy Festyn Dzielnicowy już za nami. W minioną sobotę, 30. sierpnia, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „Chełm” przy ulicy Witosa zawitaliśmy z naszą akcją na jedną z większych dzielnic naszego miasta, której mieszkańcy od zawsze mocno wspierają Biało-Zielonych. 

Największą popularnością, jak zwykle wśród najmłodszych cieszyły się dmuchańce i eurobungee. Dzieci także tłumnie przystąpiły do konkursów - strzeleckiego i wiedzy o Lechii, w których każdy uczestnik otrzymywał kibicowski gadżet, darmowe zaproszenie na mecze Biało-Zielonych na PGE Arenie przekazane przez klub Lechia Gdańsk SA, a także dodatkową atrakcją były bilety na mecze siatkarskich mistrzostw świata rozgrywane w ERGO Arenie przekazane Nam przez Urząd Miasta Gdańska.

Frekwencja była bardzo wysoka i można śmiało uznać, że festyn odwiedziło grubo ponad 1000 osób, popularność akcji rośnie z każdym kolejnym festynem.

Na scenie swoimi umiejętnościami popisywał się również Dawid Zborała, uczestnik mistrzostw Polski we Freestyle Football’u. Triki zaprezentowane przez młodego mieszkańca Chełmu wywarły spore wrażenie na wszystkich zebranych. W przerwie pomiędzy pokazami Dawid przeprowadził mini warsztaty ze swojej dyscypliny w trakcie, których uczył dzieci podstawowych sztuczek z piłką.

Swoje działania zaprezentowali również członkowie grupy Ultras Lechia Gdańsk, pod okiem, których dzieciaki miały możliwość z puszką w ręku wziąć udział w malowaniu oprawy meczowej, która zaprezentowana zostanie na sektorze rodzinnym przy okazji jednego z kolejnych meczów na naszym stadionie.

Tuż po 14:00 na scenie zameldowali się główni bohaterowie dnia, czyli piłkarze Lechii Gdańsk w składzie – Piotrek Wiśniewski, Mateusz Bąk, Marcin Pietrowski, Rafał Janicki i Damian Podleśny. Piłkarzy wspierał także nowy prezes Lechii Gdańsk – Dariusz Krawczyk. Po krótkim powitaniu przez Marcina Gałka wszyscy rzucili się w wir rozdawania podpisów i pozowania do zdjęć. Niemalże wszyscy zebrani zapewniali naszych graczy, że w niedzielę mogą liczyć na ich fantastyczny doping w potyczce ligowej z Ruchem Chorzów.

Wizytą na Chełmie zakończyliśmy tegoroczny „rajd” po dzielnicach Gdańska, bo przed Nami festyn przy PGE Arenie kończący tegoroczną edycję projektu.

Liczba odwiedzin (3167)

Przyjaciele