Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

19

Informujemy, iż od dzisiaj w sklepie Stowarzyszenia w C.H. Wielki Młyn, przy ul. Wielkie Młyny będzie można nabywać wejściówki na wyjazdowy mecz z Wisłą. Zapisy prowadzone będą w czwartek, piątek oraz poniedziałek w godzinach 12-18. W sobotę zapisów nie będzie.
Na meczu będziemy siedzieć razem z naszymi braćmi na ich "młynie"

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
18

W Oficjalnym Sklepie Stowarzyszenia, znajdującym się w C.H. "Wielki Młyn" dostępne są łączone szaliki Lechia - Wisła, będące świetnym gadżetem na zbliżający się mecz przyjaźni.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
18

Z okazji XXX rocznicy meczu Lechia - Juventus w najbliższą sobotę, 21 września, odbędzie się promocja książki. Promocja książki "Lechia - Juventus. Więcej niż mecz". Promocja rozpocznie się o godz. 17.30, w pubie "T29 Bar" na PGE Arenie (po meczu Lechii Gdańsk z Zawiszą Bydgoszcz).

[Czytaj więcej ...]

18

W najbliższy czwartek – 19.09 rozpocznie się w Gdyni kolejna, piąta już edycja Festiwalu Filmów Dokumentalnych "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci".

[Czytaj więcej ...]

17

Za nami kolejny mecz wyjazdowy. Łącznie w sektorze gości zasiadły 704 osoby w tym 40 kibiców z Gryfa Słupsk, 16 z Czarnych Słupsk oraz 10 braci z Wisły Kraków.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
17

Prezentujemy galerię zdjęć z meczu Lechii z Pogonią Szczecin.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
16

Grupa kibiców Lechii z Pruszcza Gdańskiego postanowiła zorganizować dwudniowy, autokarowy wyjazd do Krakowa na mecz Lechii z zaprzyjaźnioną Wisłą (wtorek, 24.09.). Wyjazd cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dzięki czemu rozpoczynają się zapisy na kolejny autokar.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
Strona 2 z 143Początek   Wstecz   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  Dalej   Koniec